Kariérní růst

Ve Vegacomu si plně uvědomujeme, že největší předností, kterou koncern ELTODO disponuje, jsou naši zaměstnanci. Jste rozhodujícím faktorem nejen pro úspěšné plnění našich současných cílů a plánů, ale zejména pro další budoucí rozvoj. Neustále se snažíme zvyšovat vaší úroveň technických a odborných znalostí, a pracujeme i s vedoucími a manažery, aby dokázali efektivně a účinně řídit a motivovat své pracovní týmy.

Náš systém vzdělávání a rozvoje zahrnuje souhrnný adaptační proces pro nováčky, komplexní systém technických a odborných kurzů a školení a speciální rozvojové programy pro vedoucí a manažery. Spolupracujeme s vybranými středními a vysokými školami, a v této spolupráci preferujeme hlavně dlouhodobý a systematický vztah. Studenti u nás absolvují odborné praxe a stáže, Vegacom se naopak zúčastňuje různých soutěží pořádaných pro školy, organizujeme exkurze a pracujeme tak na dlouhodobé a oboustranně prospěšné spolupráci.

 

 

Přemýšlíte v tuto chvíli, jak nastartovat svoji kariéru? Nebo se chystáte změnit Vaše současné pracovní místo? Pak může být pro Vás následující nabídka zaměstnání v naší společnosti tím pravým impulzem.

VÝPIS POZIC