Jan Kříž – technik komunikačních a bezpečnostních systémů

Jak jste se dostal/a k práci pro Vegacom?

U svého minulého zaměstnavatele jsem spolupracoval s firmou KH servis, kde jsem se o společnosti Vegacom dozvěděl. Vzhledem k mému předchozímu studiu mi byla práce v telekomunikacích bližší a hlavně pro mě daleko zajímavější. Proto jsem neváhal a poslal do společnosti životopis. V následujícím týdnu jsem byl již zaměstnán.

V čem je společnost Vegacom pro Vás zajímavější oproti ostatním zaměstnavatelům?

Práce, ke které se dostanu, není každý den stejná a člověk je tedy neustále ve střehu. Každý den může řešit problém, se kterým se ještě nesetkal a zdokonalovat se. Pokud si už opravdu nevím rady, je v mém týmu mnoho zkušenějších kolegů, kteří dokáží se vším poradit. Proto si myslím, že práce pro Vegacom je vhodná pro lidi, kteří rádi zdolávají výzvy a nechtějí celý život sedět na jedné židli. Příležitostí zdokonalovat se je opravdu každý den mnoho.

Jaký byl Váš profesní růst v rámci společnosti a co děláte v současné době?

Nastupoval jsem na pozici technika v telekomunikačních sítích. Moje práce obsahovala od instalace zákaznických řešení, přes lezení na vysílací stožáry a montáže antén, až k práci od stolu. S mým strachem z výšek, o kterém jsem do té doby nevěděl, byla jedna z možností soustředit se spíše na zákaznická řešení. V současné době se zabývám nejvíce instalacemi pro vnitřní vykrývání budov LTE signálem. Od plánování kabelových tras, přes zpracování dokumentací po samotnou instalaci hardwaru.

Co byste vzkázal/a uchazečům o práci?

A) Pokud vás zajímají telekomunikace je pro vás Vegacom jasnou volbou.

B) Pojďte k nám, je to tady super.